slide 1
slide 1
slide 1
Image Slide 2
Akınlar Mimarlık ve İnşaat
Image Slide 2
Akınlar Mimarlık ve İnşaat
Image Slide 2
Akınlar Mimarlık ve İnşaat
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Akın Mimarlık

Hakkımızda

MİSYON

Büyükçekmece ofisimizde mimari, statik, elektrik ve mekanik projeler hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yapı ruhsatı, inşaat, taahhüt, mühendislik, gayrimenkul, dekorasyon ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Çağdaş mimari anlayışıyla geleceği inşa ediyoruz.

VİZYON

Geçmişten aldığımız ilhamla sürdürülebilir yapılar oluşturarak geleceği inşaa ediyoruz. Geleceğin modern ve çağdaş yapılarını oluşturarak, ulusal ve uluslar arası düzeyde tanınmış,güvenilir bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız projelerle; sürdürülebilir, nitelikli ve fark yaratan eserler bizim geleceğe mirasımız olacaktır.

HAKKIMIZDA

2022 yılında temelleri atılan firmamızda çağdaş mimari anlayışıyla nitelikli projeler ve hizmetler sunmaktayız. Ekolojik, doğaya saygılı, sürdürülebilir, estetik, ekonomik, uzun ömürlü ve fark yaratan yapılar oluşturuyoruz. Teknik ve sanatın birleştiği nitelikli projeler ve hizmetler sunmanın gururunu yaşıyoruz.
Kurumsal kimliğimizle siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz.

OTOBİYOGRAFİ

25.02. 1993 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğdum.
İlkokul eğitimimi Kamiloba Beyazlar İlköğretim Okulu’nda okudum.
Ortaokul eğitimimi ise Silivri Piri Mehmet Paşa ortaokulunda bitirdim.
Lise eğitimimi Silivri Lisesi Fen bölümünde tamamladım.
Üniversite eğitimimi HALİÇ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK Bölümü’nden 2017 yılında başarıyla tamamlayarak mezun oldum.
Ardından stajlarımı tamamladım ve serbest mimarlık hizmetleri verdim.
2018 yılında vatani görevimi yaptım.
2022 yılına kadar birçok seçkin firmada şantiye şefliği, mimari tasarım, görselleştirme, ve proje alanlarında çalıştım.
2022 yılında bilgi ve birikimim doğrultusunda AKINLAR MİMARLIK İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED Şirketi’ni kurdum.
Temelleri sağlam atılan AKINLAR MİMARLIK sürekli gelişim esasıyla yükselmeye başladı.
Halen kurucu mimar ve genel müdür olarak görevimi sürdürmekteyim.
Kendimi tanımlamam gerekirse; detaycı ve mükemmeliyetçi biriyim.

EKİBİMİZ

Akınlar Mimarlık ve İnşaat ekibimize değerli soru ve görüşlerini

Akın Menek

Kurucu

25.02. 1993 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğdum. İlkokul eğitimimi Kamiloba Beyazlar İlköğretim Okulu’nda okudum. Ortaokul eğitimimi ise Silivri Piri Mehmet Paşa ortaokulunda bitirdim. Lise eğitimimi Silivri Lisesi Fen bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimimi HALİÇ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK Bölümü’nden 2017 yılında başarıyla tamamlayarak mezun oldum. Ardından stajlarımı tamamladım ve serbest mimarlık hizmetleri verdim. 2018 yılında vatani görevimi yaptım. 2022 yılına kadar birçok seçkin firmada şantiye şefliği, mimari tasarım, görselleştirme, ve proje alanlarında çalıştım. 2022 yılında bilgi ve birikimim doğrultusunda AKINLAR MİMARLIK İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED Şirketi’ni kurdum. Temelleri sağlam atılan AKINLAR MİMARLIK sürekli gelişim esasıyla yükselmeye başladı. Halen kurucu mimar ve genel müdür olarak görevimi sürdürmekteyim. Kendimi tanımlamam gerekirse; detaycı ve mükemmeliyetçi biriyim.

Consent Management Platform by Real Cookie Banner